Rok z małym hakiem minął od powstania sekcji MMA w Pińczowie.  Jeśli miałbym się pokusić o jakieś podsumowanie to w tym czasie na poziomie amatorskim i zawodowym wystartowali następujący zawodnicy: Gulka, Izi, Gała,Pasta, Wróbel,Tuti, Krzychu Bęben, Janek, Paweł Sołtys, Krzysiek Jandura i Paweł Domagała. Każdy z nas miał inne doświadczenie ze sportami walki, jedni trenowali  długo wcześniej nim pojawił się nasz klubik, inni zaczęli trenować właśnie pod naszym okiem. Dotychczas jedenaście osób poznało smak zawodów- uczucie gdy sędzie podnosi rękę po wygranej walce bądź przykrą gorycz porażki. Pozytywna korba która nakręca nas z każdym treningiem cały czas trwa ale zmieni się forma „rekrutacji”.

Chcemy stać się bardziej dostępni i wyjść do ludu ;) Do dnia dzisiejszego na treningu pojawiali się „znajomi znajomych” i w ten sposób rodzili się medaliści na krajowych imprezach BJJ i MMA. Dziś każda osoba bez względu na wiek, płeć ma szanse przyjść i potrenować razem z nami. Dzięki uprawnieniom instruktorskim możemy legalnie przekazywać wiedzę którą zdobywaliśmy przez lata w wielu klubach w naszym regionie. Najcenniejsze co możemy zaoferować to P A S J A. Coś co nadaje życiu sens i zajmuje wolny czas w sposób pożyteczny. Nie wiem jak to opisać ale nasi młodzi zawodnicy nie mają problemów wychowawczych,szkolnych, nie pakują się w kłopoty.

Plusem sekcji jest też to, iż zapisując się wcale nie musisz myśleć o walce w klatce i zawodach. Wielu z Was przyjdzie by trenować dla siebie, zrzucić zbędne kilogramy i umodelować sylwetkę, nauczyć się podstaw samoobrony, aerobic Was nudzi a na treningach w interesujący sposób wylejesz więcej potu…Ile ludzi tyle powodów. Każdy po cichu wie po co zaczyna przygodę ze sportem Mariusza Pudzianowskiego ;)

KONTAKT:

mail: tom.galczynski@gmail.com

tel: 667 542 731 (po godz 16)

 

Jak by to powiedział Jurek Owsiak: Ojjjjj będzie się działo :) Do zobaczenia na treningach !!!