Archiwa z Październik, 2011

II miejsce w klasyfikacji drużynowej

Miło nam poinformować, iż nasz klub zajął II miejsce w klasyfikacji drużynowej Full Contact na odbywających się Mistrzostwach Polski Południowej.

Klasyfikacja końcowa:

1. MMA Bytom Team

2. Okiński Team / LZS Pińczów Śródmieście

3. SWK Tygrys

źródło: www.almma.pl

Medale w piłkę i MMA

 

8 października był wyjątkowo pracowitym dniem dla zawodników naszego klubu.Oprócz zmagań na macie w Bochni gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Południowej, nasza drużyna wzięła udział w turnieju LZS piłki nożnej.

Najbardziej doświadczony Paweł Chwaliński przyzwyczaił nas już do zwycięstw więc i tym razem trener sekcji MMA przywiózł najcenniejszy krążek z tych zawodów. „Chomik” startował w kategorii -67kg. W tej samej wadze walczył również Sylwester Madej, zawodnicy z Czechowa gładko doszli do finału gdzie po bratobójczej walce Sylwek musiał uznać wyższość swojego trenera.

Debiutujący w ringu Krzysztof Bęben wywalczył dla naszego klubu brązowy medal. Najmłodszy z team’u Mariusz Szymczyk odpadł w fazie grupowej. Niezmiernie cieszy fakt, iż z kolejnych ogólnopolskich zawodów przywozimy medale oraz grupa startujących osób stale się powiększa.

Drugim wydarzeniem sportowym był turniej w piłkę LZS. Ukłony i serdeczne podziękowania dla adeptów MMA za pomoc w wywalczeniu II miejsca i bonu za zakup sprzętu sportowego. Po wygraniu fazy grupowej w finale zmierzyliśmy się z dwiema ekipami zza miedzy: Brześciem oraz Podłężęm. Po remiesie 2:2 z Podłężem, nasi piłkarze rozjechali niczym motor kurę drużynę z Brześcia 6:0. Niestety przegraliśmy pierwsze miejsce stosunkiem bramek.

Bramkarzem turnieju został Krzysiek Opara i naszym zdaniem najlepszym piłkarzem niezniszczalny Kizi ;)

parę fot z turnieju: http://pinczow.com/news/display.php?ID=4549

 

Powrót do góry
  • mma_pion_prawy

  •