Archiwa z Listopad, 2011

Konkurs SMS !!

Sprawa jest taka, Paweł wychowanek Sowilo Kielce postanowił promować wraz z kolegami Pińczów. W Ck było by łatwiej,trener wszystko załatwi, podpowie itp. Jednka postanowiliśmy reprezentować nasze miasto. Od początku tego roku Paweł wraz z kolegami z teamu bije się pod logo LZS PIŃCZÓW ŚRÓDMIEŚCIE. Jest szansa pokazać się w plebiscycie Echa Dnia, dla nas spore wyzwanie i możliwość promowania Pińczowa przez sporty walki. Odpuście pół browarka i wklepcie sms na Pawła:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20111102&Category=SPORTSWIETOKRZYSKIE02&ArtNo=811655571&Ref=PH&Params=Itemnr%3D9

Jest również szansa na głosowanie na drugą osobę z klubu, miejsce w sportowcach roku poszło dla Pawła więc padła propozycja do wystawienia jednej osoby w kategorii trener roku. U nas nie ma podziałów trener, zawodnik, masażysta itp :) Każdy jest częścią drużyny ale możemy wypromować i zareklamować chłopaka od nas: głosuj na trenera roku Tomasza Gałczyńskiego. W serduchu Copacabana ale walczy dla Pińczowa, wyślij sms:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20111102&Category=SPORTSWIETOKRZYSKIE02&ArtNo=313391421&Ref=PH&Params=Itemnr%3D5

HARD CORE PIŃCŻÓW JIU JITSU :)

Chomik brązowym medalistą I Mistrzostw Polski MMA

W niedziele 05.11. w Chorzowie na obiektach przy stadionie Ruchu Chorzów odbyły się finały I Mistrzostw Polski MMA. Zawody, na które najtańsze bilety były w cenie 40zł, przyciągnęła komplet publiczności na hale MORiS. Sama gala była niezwykle profesjonalna i uroczysta. Do ringu zawodników wyprowadzały hostessy przy dźwiękach ich ulubionych przebojów a walce wieczoru zobaczyliśmy Macieja Poloka- Mistrza Świata brazylijskiego jiu jitsu.

Do finałów w Chorzowie zaproszono najlepszych zawodników w swoich kategoriach wagowych w kraju, więc sam występ był niezwykłym wyróżnieniem. Paweł po 3 walkach toczonych systemem 2 razy 5min wywalczył brązowy medal dzięki czemu uplasował się na 3 miejscu w Polsce w kategorii do 70kg wśród zawodowców.
Dzięki „dzikiej karcie” otrzymanej 3 dni przed zawodami, debiut na zawodowym ringu odnotował także Mariusz Szymczyk, 18 latek z pińczowskiego LO. Niestety Mariusz przegrał z dużo bardziej doświadczonym Alanem Langerem z Silesian Cage Club.
Na trybunach, zwłaszcza w strefie VIP, zasiadło wiele znanych osób ze świata polityki i show biznesu. Brązowy medal, nagrody rzeczowe i 1000zł wręczała Pawłowi Dorota Rabczewska. Popularna Doda była gościem honorowym imprezy.
Niezwykle cieszy dynamiczny rozwój i potężna promocja Pińczowa przez spoty walki. Cóż możemy dodać jako zawodnicy od siebie… Najlepsza ekipa w mieście – LZS Pińczów Śródmieście:)
Zdjęcia ukażą się w ciągu kilku dni w galerii.
Powrót do góry
  • mma_pion_prawy

  •